Zagraj w Scorpion Blast - Kulki Ze Skorpionami

Scorpion Blast - Kulki ze Skorpionami
Grano: 529 razy Dzisiaj: 1 razy Kategoria: Gry Zuma
Scorpion Blast to świetna, klasyczna, kolorowa i wciągająca gra w kulki zuma dla miłośników gier na logikę i zręczność. Każda z lokacji przez które przebrniemy ma nieco inną grafikę. Inaczej przebiega również ścieżka po której przesuwają się kulki. Strzelajcie skorpionem i niszczcie je aby zniszczyć całego ślimaka!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!