3D Minecraft - Budowanie Świata

Grano: 16258 razy Kategoria: Gry Minecraft
Nie znajdziecie drugiej takiej gry jak Minecraft. Została oparta na genialnym pomyśle i dziś cieszy się niesamowitą popularnością. Jej prostota oraz rozgrywka polega na budowaniu świata z sześcianów. 3D Minecraft to jedna z jej wersji, trzeba przyznać że całkiem udanych. Bardzo ładna i przede wszystkim płynna animacja przeniesie was do świata który będziecie mogli przemienić w co tylko zechcecie. Możecie zbudować dom, zamek, wielki pałac, jezioro, rzekę, las a nawet całą krainę pełną rozmaitych budynków! Jedyne co was ogranicza to wasza własna wyobraźnia, sama gra nie posiada żadnych limitów jeśli chodzi o możliwości konstrukcyjne. Do dzieła!

Podobne gry

Gry Budowanie
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org © 2014