Tim Minion Run - Bieg Z Minionkiem

Grano: 8439 razy Kategoria: Gry Minionki
Zabawna gra stanowiąca ukłon w stronę filmu o Minionkach. Wcielamy się w postać Tima i prowadzimy go przez las. To typowa gierka arcade w której oprócz naciskania kilku przycisków nie będziemy musieli robić praktycznie niczego innego. Jeśli przed Minionkiem ujrzycie kamienie musicie kucnąć. Jeśli na ziemi będzie leżał jakiś przedmiot po prostu przez niego przeskoczcie. Każdy błąd skutkuje powrotem na sam początek lasu, więc miejcie się na baczności i wykorzystajcie refleks!

Podobne gry

Gry Zręcznościowe
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org © 2014