Truck Zombie Jam - Rozjeżdżanie Zombiaków

Grano: 287 razy Kategoria: Gry Monster Truck
Zombiaki zbudziły się ze snu i atakują miasto. Musisz załatwić wszystkie potwory zanim dotrą do jego granic. Wsiadaj za kierownicę Monster Trucka i rozjeżdżaj kolejne potwory. Pokaż im gdzie jest ich miejsce, niech wracają z powrotem tam skąd przyszły, czyli na pobliski cmentarz. Dodatkowe punkty zdobędziesz zbierając różne powerupy.

Podobne gry

Gry Zombie
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org © 2014