Sort My Tiles Princess Ariel - Puzzle Arielki

Grano: 242 razy Kategoria: Gry Puzzle
Gierka której autorzy opierali się na bajce animowanej Mała Syrenka. Jej główną bohaterką jest syrena o imieniu Arielka. Są to klasycznej puzzle, obrazek w tle stanowi podpowiedź, jest on jednak jedynie obrazkiem wodnym. Właściwe fragmenty musisz przeciągać myszką i układać we właściwych miejscach klikając czerwony przycisk.

Podobne gry

Gry UkładankiGry SyrenyGry Arielka
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org © 2014