Rihanna Fantasy Haircuts

Opis gry

Grano: 1680 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Fryzjer
Rihanna to obecnie jedna z najbardziej popularnych piosenkarek pop. Bardzo często jej piosenki zajmują bardzo wysokie miejsca na listach przebojów. Właśnie odwiedziła Twój salon a Ty będziesz musiała zrobić jej nową fryzurę i przygotować ją do koncertu. Z jej włosami możesz zrobić praktycznie wszystko, począwszy od zwykłego strzyżenia po farbowanie i lokowania.

Opis gry

Gry FryzjerGry Dla Dziewczyn
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org © 2013 - Graj w darmowe gry dla dzieci i nie tylko!