Gwiazdki Minionków

Opis gry

Gwiazdki Minionków to darmowa gra na przeglądarkę dla wszystkich miłośników i miłośniczek gier minionki. Gra została opublikowana w naszym serwisie 17 września 2013 roku i jak do tej pory zagraliście w nią 6496 razy.

Hidden Stars Despicable Me 2 to najnowsza gra nawiązująca do filmu o Minionkach. Na wykonanie zadania będziecie mieli jedynie kilka minut a nie będzie ono proste.
Gry Minionki
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org © 2014