Hidden Stars Despicable Me 2 - Gwiazdki Minionków

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Zagraj

Opis gry

Hidden Stars Despicable Me 2 - Gwiazdki Minionków
Grano: 5514 razy Dzisiaj: 4 razy Kategoria: Gry Minionki
Hidden Stars Despicable Me 2 to najnowsza gra nawiązująca do filmu o Minionkach. Na wykonanie zadania będziecie mieli jedynie kilka minut a nie będzie ono proste. Na scenie z bohaterami autorzy pochowali kilka gwiazdek a wy oczywiście musicie je znaleźć! I tutaj uważajcie, ponieważ każdy nietrafiony klik spowoduje utratę 30 sekund z czasu. Bierzcie się za poszukiwania i sprawdźcie, jak radzi sobie wasza spostrzegawczość!
Głosowano: 131 razy Fajna: 100 razy Kiepska: 31 razy Polecana: 40 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Łukaszgm3: Ale ta gra jest nudna ;{
Marysia Madej : W Tej grze mam 191 lvl taka łatwa

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!