Obrońca Palisady - Palisade Guardian

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Zagraj

Opis gry

Obrońca Palisady - Palisade Guardian
Grano: 262 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Strzelanki
Oddział wrogich żołnierzy zmierza w stronę ważnego, strategicznego miasta. Jeśli je zdobędą już nic nie będzie w stanie zatrzymać ofensywy. Zostałeś skierowany na front. Obrałeś bardzo dobrą pozycję na wzgórzu z której roztacza się świetny widok na całą okolicę. Strzelaj z karabinu do zbliżających się żołnierzy i nie pozwól aby miasto padło!
Głosowano: 3 razy Fajna: 2 razy Kiepska: 1 razy Polecana: 2 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!