Sort My Tiles Princess Ariel

Opis gry

Sort My Tiles Princess Ariel to darmowa gra na przeglądarkę dla wszystkich miłośników i miłośniczek gier puzzle. Gra została opublikowana w naszym serwisie 07 czerwca 2013 roku i jak do tej pory zagraliście w nią 238 razy.

Gierka której autorzy opierali się na bajce animowanej Mała Syrenka. Jej główną bohaterką jest syrena o imieniu Arielka.
Gry PuzzleGry UkładankiGry SyrenyGry Arielka
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org © 2014