Puzzle Arielki - Sort My Tiles Princess Ariel

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Zagraj

Opis gry

Puzzle Arielki - Sort My Tiles Princess Ariel
Grano: 178 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Puzzle
Gierka której autorzy opierali się na bajce animowanej Mała Syrenka. Jej główną bohaterką jest syrena o imieniu Arielka. Są to klasycznej puzzle, obrazek w tle stanowi podpowiedź, jest on jednak jedynie obrazkiem wodnym. Właściwe fragmenty musisz przeciągać myszką i układać we właściwych miejscach klikając czerwony przycisk.
Głosowano: 0 razy Fajna: 0 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Grajteraz.org to serwis stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach darmowych gier online. Tutaj każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nasza baza aktualizowana jest praktycznie codziennie, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie u nas tylko nowe i sprawdzone gry online. Wśród wielu gier pojawiających się w sieci zawsze staramy się wybierać jedynie najlepsze, najbardziej wciągające i dopracowane tytuły. W naszym serwisie znajdują się zarówno gry przeznaczone dla chłopców, jak i gry dla dziewczyn oraz nieco starszych graczy. Pozdrawiamy i życzymy wielu zdobytych punktów!